ART / Etchings etc / Wood engraving 12343271
nr 1234 3271
WOOD ENGRAVING
Georg Erhardt. Signed, dated 50. Subject: 50x40,
Georg Erhardt. Signerad, daterad 50. Motivet: 50x40
SEK 100
Monday February 11 2019
at 19:43:37
11/2 02:27:11
11/2 12:59:01